Vi tar på oss alle typer prosjekter, fra mindre gårdsrom og hager til store parker, gater, plasser og byplanleggingsprosjekter. Ta gjerne kontakt for en samtale.

Dronninga landskap AS
Dronningens gate 22
0154 Oslo

post@dronninga.com
+47 979 54 135

Ansatte

Alf Selnesaunet

Alf Selnesaunet

Daglig leder

+47 97 95 41 35

alf@dronninga.com
Ragnhild Momrak

Ragnhild Momrak

Landskapsarkitekt MNLA
Partner og grunnlegger

+47 95 96 37 69

ragnhild@dronninga.com
Rainer Stange

Rainer Stange

Landskapsarkitekt MNLA
Partner og grunnlegger

+47 90 04 75 30

rainer@dronninga.com
Thomas Werth

Thomas Werth

Landskapsarkitekt MDL

+47 40 09 15 30

thomas@dronninga.com
Marianne Sætre

Marianne Sætre

Arkitekt MNAL

+47 93 20 71 68

marianne@dronninga.com
Virginia Bellini

Virginia Bellini

Landskapsarktitekt MNLA, arkitekt

+47 91 78 13 18

virginia@dronninga.com
Sara Rönnås

Sara Rönnås

Landskapsarkitekt MDL MAA

+45 30 33 00 53

sara@dronninga.com
Marie Momrak

Marie Momrak

Landskapsarkitekt MNLA og by- og regionsplanlegger

+47 97 01 22 53

marie@dronninga.com
Chi Ka Yeung

Chi Ka Yeung

Master i landskapsarkitektur

+47 93 95 09 34

chi@dronninga.com
Sandra B Helgason

Sandra B Helgason

Landskapsarkitekt MNLA

+47 98 30 01 23

sandra@dronninga.com
Guilherme Improta

Guilherme Improta

Landskapsarkitekt MNLA

+47 41 40 50 51

guilherme@dronninga.com
Una B. Sverdrup

Una B. Sverdrup

Landskapsarkitekt MNLA

+47 94 17 67 13

una@dronninga.com
Sapir Margaret Aziel

Sapir Margaret Aziel

Landskapsarkitekt MNLA

+47 47 99 33 61

sapir@dronninga.com

Tamia Guevara Pettersen

Praktikant

+47 41 39 66 50

tamia@dronninga.com