Dronninga landskap AS
Dronningens gate 22
0154 Oslo

post@dronninga.com
+47 40 62 64 22

Ansatte

Ragnhild Momrak

Ragnhild Momrak

Landskapsarkitekt MNLA
Partner og grunnlegger
Daglig leder

+47 95 96 37 69

ragnhild@dronninga.com
Rainer Stange

Rainer Stange

Landskapsarkitekt MNLA
Partner og grunnlegger

+47 90 04 75 30

rainer@dronninga.com
Andreas Vadum  

Andreas Vadum  

Landskapsarkitekt MNLA

+47 92 81 72 45

andreas@dronninga.com
Thomas Werth Jensen

Thomas Werth Jensen

Landskapsarkitekt MDL

+47 40 09 15 30

thomas@dronninga.com
Long Nguyen

Long Nguyen

Landskapsarkitekt MNLA

+47 98 05 40 45

long@dronninga.com
Virginia Bellini

Virginia Bellini

Landskapsarktitekt MNLA, arkitekt

+47 91 78 13 18

virginia@dronninga.com
Sara Rönnås

Sara Rönnås

Landskapsarkitekt MDL MAA

+45 30 33 00 53

sara@dronninga.com
Stine Svanemyr

Stine Svanemyr

Landskapsarkitekt MNLA

+47 95 85 53 98

stine@dronninga.com
Balèn Yousef

Balèn Yousef

Landskapsarkitekt MNLA

+47 91 85 92 72

balen@dronninga.com
Qixuan Yang

Qixuan Yang

Landskapsarkitekt DPLG

+47 99 85 51 77

qixuan@dronninga.com
Marie Momrak

Marie Momrak

By- og regionsplanlegger

+47 97 01 22 53

marie@dronninga.com
Live Hunskaar

Live Hunskaar

Landskapsarkitekt

+47 40 61 89 11

live@dronninga.com
Kristin Conradi-Larsen

Kristin Conradi-Larsen

Administrasjon og økonomi

+47 98 86 57 75

kristin@dronninga.com